Hakkımızda

1981’s Kuruldu PRESMAK Nevşehir’de pres ile sac kesim, büküm, dorse, karuser, vapur malzemeleri imalatına başladı. 1997 yılında limited şirket olan Presmak 1999 yılında sondaj techiz boruları imalatına başlamış ve müşteri portföyünü de devamlı olarak arttırmıştır. 2001 yılında Presmak Sondaj Techiz Boruları olarak patent almış ve aynı sene içerisinde üretime TSE kalite belgeli olarak devam etmiştir. Ayrıca 2003 yılından itibaren piyasadaki PVC sondaj techiz borularındaki talebe binaen PVC sondaj techiz borularının satışına başlamıştır. Bu esnada kendi üretimi olan saca boruda da üretimini arttırarak devam etmiştir. Yurt dışına ihracat yapan şirketimiz yine yurt dışında yeni pazarlara da açılım yapmaktadır. 

PRESMAK bir aile şirketi olarak kurulduğu günden bugüne kadar attığı kararlı adımlar ve yaptığı bilinçli atılımlar sayesinde sac ve plastik sektöründeki bugünkü yerini almıştır. Sektöre PVC derin kuyu sondaj techiz boruları iöalatı ile başlayan PRESMAK, pvc temiz su boruların imalatı da yapmaktadır. ürünlerimiz TSE ve ISO 9001-2000 kalite belgelidir.

Üretimi ile kalitesini kanıtlayan PRESMAK günümüz koşullarını göz önüne alarak insan ve teknolojiye yatırımlar yapmaya devam etmektedir. PRESMAK dün ve bugün çalışanlarına güveniyor, yarınlara hep birlikte giderek büyüyen bir trend içerisinde bir dünya şirketi olma yönünde ilerlemeye devam etmektedir. İstikrar ve güven ile…

Misyonumuz

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak piyasada oluşabilecek talepleri önceden görüp karşılamaya odaklanmış, topluma, müşterilerine, çalışanlarına, çevreye ve ülkesine karşı sorumluluğunun bilincinde; değer yaratabilen ve plastik sektörünün gelişimine katkıda bulunabilen  lider bir kuruluş olmak.

İstikrar ve güvenle…

Vizyonumuz

Kurumumuzun köklü geçmişini oluşturan asıl gücün; teknolojiye ve insana yatırım yaparak sürekli kendini geliştirerek istikrar ve güven ile büyüyen, değişime açık,  araştırmacı, müşteri beklenti ve memnuniyetine üst düzeyde önem vererek sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak desteğini sürdüren, uluslararası standartlarda aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş, kendi faaliyet alanında farkını ortaya koyarak lider olmayı başarabilen bir dünya “MARKA”sı olma vizyonuna sahiptir.

İstikrar ve güvenle…

Kalite Politikamız

Doğruluk, Dürüstlük, Güvenilirlik İlkesinden Hareketle Üretimini Gerçekleştirdiğimiz Sondaj, Kolon ve Temiz Su Borularında Yenilikler Yapmak Arzusuyla Sürekli İyileştirmeler Yaparak; Mamül Kalitesini Artırmak, Pazar Ağını Genişletmek ve Müşteri Memnuniyetini , güvenilirliğimizin ve saygınlığımızın sürekli artarak devam etmesini sağlamak.

İstikrar ve güvenle…